iu reziston të gjitha vaksinave

Top News- Virusi i ri zbulohet në Rusi/I ngjan Covid-19, iu reziston të gjitha vaksinave

Një koronavirus i ri është zbuluar tek lakuriqët e natës që mund të shkaktojë probleme në popullatën njerëzore. Sipas studiuesve, virusi mund të infektojë qelizat njerëzore dhe të anashkalojë mbrojtjen imune nga vaksinat e... Read More | Share it now!

【傷病手当金・失業保険・ 障害厚生年金受 […]

pocketlinehatebuimagegalleryaudiovideocategorytagchatquotegoogleplusfacebookinstagramtwitterrsssearchenvelopeheartstaruserclosesearch-plushomeclockupdateeditshare-squarechevron-leftchevron-rightleafexclamation-trianglecalendarcommentthumb-tacklinknaviconasideangle-double-upangle-double-downangle-upangle-downstar-halfstatus